19th Ave New York, NY 95822, USA

Fotovoltaická elektrárna

Sluneční neboli Fotovoltaické, resp. solární elektrárny spadají do kategorie obnovitelných zdrojů energie. Využívají nevyčerpatelný zdroj energie – sluneční záření a při výrobě elektrické energie neprodukují žádné emise.

Fotovoltaickou (FVE) elektrárnu Vám sestavíme na míru, přesně podle vašich potřeb a v souladu s podmínkami státní podpory nová zelená úsporám (NZÚ).

Vyřešíme za vás veškeré kroky pro zprovoznění elektrárny a získání dotace, kterou vám garantujeme.

Pro někoho je primární úspora, kterou vlastní výroba elektřiny skýtá, byť k ní nedochází ihned, zatímco pro jiného může být největším lákadlem energetická soběstačnost či ohleduplný přístup k životnímu prostředí.

Pro solární panely je charakteristická dlouhá životnost, výrobci standardně garantují, že křemíkové články vydrží funkční několik desítek let. Fotovoltaika také představuje zdroj elektřiny, který neobsahuje žádné pohyblivé součásti, proto se jedná o technologii s nízkou poruchovostí.

Fotovoltaická elektrárna nepředstavuje výrazný zásah do stavby, kam je instalována, celý proces probíhá překvapivě rychle a  „čistě“. Obavy, že vám úpravy související se solárními panely na nějakou dobu zkomplikují život a oberou vás o pohodlí, proto nejsou na místě.

Pokud si solární panely pořizujete, abyste pokryli vaší spotřebu elektrické energie, pak se návratnost investice do solárních panelů pohybuje do 15 let. A to bez jakýchkoliv dotací. Dotace mohou návratnost investice snížit až o polovinu.

Přijde den, kdy si vaši sousedi pořídí svoje vlastní solární panely a Vy jim je pak možná budete závidět. Může se také stát, že vaši sousedé vyčerpají svými fotovoltaikami kapacitu distribuční sítě a Vám už distributor připojení do sítě nepovolí. Není proto na co čekat!

Elektrárna s ohřevem teplé vody – ELMAT BEZ BATERIÍ
Elektrárna s ohřevem teplé vody – ELMAT BEZ BATERIÍ

Celková cena od 120 000 Kč

Dotace 60 000 Kč

Vaše cena od 60 000 Kč

Celkový výkon ( v kWp ) 2,2
Roční výroba ( v kWh ) až 2 300
Roční úspora ( tarif 4 Kč / kWh ) až 6 800 Kč
Řešení přetoků ( do TUV ) Bojler
Elektrárna s nabíjením baterií – ELMAT S BATERIÍ
Elektrárna s nabíjením baterií – ELMAT S BATERIÍ

Celková cena od 170 000 Kč

Dotace 75 000 Kč

Vaše cena od 95 000 Kč

Celkový výkon ( v kWp ) 1,89
Roční výroba ( v kWh ) až 2 100
Roční úspora ( tarif 4 Kč / kWh ) až 7 680 Kč
Velikost baterií ( v kWh ) 2,4 LiFePo4
Elektrárna s nabíjením baterií – ELMAT VIP HYBRID
Elektrárna s nabíjením baterií – ELMAT VIP HYBRID

Celková cena od 389 000 Kč

Dotace 155 000 Kč

Vaše cena od 234 000 Kč

Celkový výkon ( v kWp ) 4,9
Roční výroba ( v kWh ) až 5 100
Roční úspora ( tarif 4 Kč / kWh ) až 19 720 Kč
Velikost baterií ( v kWh ) 9,6 LiFePo4

Snižte si účty za elektřinu pořízením vlastní elektrárny. Elektřinu, kterou si sami vyrobíte, vám nikdo nezdraží. Pojistěte se proti růstu cen energií i vy! S našimi bateriemi PYLONTECH nově i proti výpadkům elektrické energie v lokální oblastni.

Záruka na technologii 5 let. Ceny jsou konečné vč. 15% DPH pro rodinné domy.